Szczeniaki Border Collie


Miot C urodzony 21 march 2019

Rodzicami szczeniaków są:
Sir: Int. Multi B.I.S Ch kynagon Alexander The Great “Alex” [Grc] kliknij tutaj
Dam: Pl.Ch. FAIRY QUEEN Border Song “Tora”[Pl] kliknij tutaj

Przegląd miotu C Związku Kynologicznego w Polsce który odbył się dnia 10.05.2019:

 

CALIAN Magic Victory FCI „Athos”

Calian to pies marzeń. Miał zostać w hodowli, ale rozum wskazał mi znalezienie wspaniałej rodziny mieszkającej w Trójmieście, która spełni wszystkie oczekiwania, czyli tak jakby pies był u nas. Rodzina Caliana to wspaniali ludzie, którzy nie mogą się już doczekać swojego ulubieńca. Odwiedzali go bardzo często, praktycznie od 2 tygodnia życia i wyrazili zgodę na podpisanie umowy hodowlanej, są jedynymi właścicielami. Co się z tym wiąże? Callian będzie psem rodzinnym, domowym, ukochanym, rozpieszczanym (w granicach rozsądku i mądrze), ale… wraz z rodziną nastawiamy się na sukces hodowlany tego cudownego malucha. Calian jest dzieckiem wspaniałego reproduktora z Grecji – Alexander The Great “Alex”. Takich genów jak połączenie Tory i Alexa nie można przegapić i należy pokazywać je światu. Call jest idealnie zbudowany, ma przecudną szatę, jądra zeszły do moszny, prawidłowy zgryz i wszystkie ząbki. Bardzo pozytywna i miła rodzina malucha chce pobierać nauki w Przystani Liliany, ale potrzebne będą również lekcje u dobrych prezenterów psów wystawowych. Zadbamy o to wspólnie.

 

 

CHENOA Magic Victory FCI „Vivien”

Vivien pięknieje z dnia na dzień i ma wszystkie cechy suni wystawowej wysokich lotów. Rodzina, która oczekuje z niecierpliwością na swoją dziewczynkę marzyła o tak pięknej suni, którą będzie mogła pokazywać światu. Mam nadzieję, że to marzenie zarówno rodziny jak i moim – hodowcy spełni się w 100%. Vivien jest niezwykle urocza, przecudnie zbudowana, z idealną szatą i zgryzem o pełnym uzębieniu. Vivien będzie szkolona u świetnej trenerki i behawiorystki w pobliżu swojego miejsca zamieszkania i zobaczymy jak rozwinie swoje predyspozycje rasy Border Collie. W miejscu zamieszkania Vivien jest kilku dobrych Handlerów, gdzie dziewczynka będzie się szkolić na przyszłą gwiazdę konkursów piękności psów.

 

 

 

 

Miot B urodzony 13 march 2019

Rodzicami szczeniaków są:
Dam: Legend of Braveheart Fleur des Lys “Lusia” kliknij tutaj
Sire: ANAUK ANIMAL MIRACLE Magic Victory FCI “Anauk” kliknij tutaj

Przegląd miotu B Związku Kynologicznego w Polsce który odbył się dnia 10.05.2019:

 

BLUE SKY Magic Victory FCI „Blue”

Aktualizacja: Dziewczynka ma już swoją kochającą rodziną. Blue Sky była już zarezerwowana, jednak z powodu słabego kontaktu przyszłych opiekunów z nami i wybraną dziewczynką (mieszkają bardzo blisko) oraz kilkoma innymi powodami, moje przeczucie podpowiedziało mi, że muszę szukać innej rodziny. Zawsze powtarzam, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło 🙂
********
Urodziła się jako pierwsza dziewczynka i pierwsza w miocie, i to na dodatek w samochodzie! Pchała się na świat, nie zdążyła dojechać do domu po powrocie od weterynarza. Zarówno psia jak i ludzka mama spisały się dobrze i poród został odebrany prawidłowo. Sunia jest pozytywnie nastawiona do ludzi, uwielbia przebywać w ich towarzystwie. Nadaje się zarówno dla aktywnej rodziny, z którą będzie uprawiać sporty rekreacyjne, jak i dla dzieci w wieku szkolnym. Bardzo urodziwa, może oczywiście zostać wystawiana i przynosić chlubę swojej rodzinie. Prawidłowy zgryz i budowa ciała, wszystkie ząbki.

 

 

BE MY VALENTINE Magic Victory FCI „Basanti”

Urodził się drugi w miocie jako pierwszy pies. Nazywaliśmy go na początku „Kotwica”, ponieważ miał na szyi białą kryzę w kształcie kotwicy. Mocny pies, doskonale zbudowany, z dużymi predyspozycjami do wystaw. Pies rodzinny, który spełni oczekiwania praktycznie każdego. Nadaje się również do sportów rekreacyjnych. Jądra prawidłowo zeszły do moszny, prawidłowy zgryz. Wszystkie ząbki na miejscu.

 

BOLERO RAVEL Magic Victory FCI „Kuba”

Jest wyjątkowo urodziwy. Bardzo podobny do swojego dziadka – Zwycięzcy Świata z 2015 roku, mający olbrzymi potencjał wystawowy i genetyczny. Jest to pies zrównoważony, uwielbiający się bawić i być blisko swojego człowieka. Bez żadnych wad, prawidłowy zgryz i ilość zębów, jądra zeszły do moszny. Bardzo polubiliśmy się z rodziną Kuby, która chce szkolić swojego malucha w Przystani Liliany. Dla mnie to wielka radość.

 

 

BENTLEY IS MY Magic Victory FCI

Zapadła tymczasowa decyzja, że Bentley pozostaje z nami w hodowli. Jednak gdyby znalazła się absolutnie wyjątkowa rodzina, z którą moglibyśmy zaplanować jego przyszłość to pomyślimy o sprzedaży.


Bentley brał udział w swojej pierwszej krajowej wystawie w Gdynii 14. lipca 2019, gdzie sędzią była Pani Iwona Przeworska – znawca ras grupy pierwszej, a w szczególności Border Collie. Bentley zdobył ocenę „Wybitnie Obiecującą (Very Promising)”, lokatę 1/3 i tytuł „Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie (Best Minor Puppy in Breed)”. Opis szczeniaka:
„Bardzo dobrze zapowiadające się szczenię. Bardzo ładna, mocna głowa. Doskonała długość szyi. Dobra górna linia. Wyjątkowa szerokość i głębokość klatki piersiowej z doskonale zaznaczonym przedpiersiem. Bardzo ładne kątowanie przednich i tylnych kończyn. Perfekcyjnie prezentowany. Bez wątpienia przyszły Champion.”


Przepięknie zbudowany pies o dużych predyspozycjach wystawowych. Mocnej budowy i przeważającej czarnej szacie. Ma niezwykle pozytywny charakter – z pewnością będzie nadawał się dla rodziny, nawet z niepełnosprawnym dzieckiem. Z moich obserwacji wynika, że maluch ma możliwości do pracy w Obedience, jest uważny, skoncentrowany na człowieku. Prawidłowy zgryz, pełne uzębienie, jądra zeszły do moszny.

 

Bentley w akcji nauki wystawiania

 

BE MY ANGEL Magic Victory FCI „Manuka”

Kochana, śliczna rozrabiara, która swoją miłością do ludzi urzeknie każdego. Uważam, że jest najbardziej podobna do swojej mamy, czyli będzie psem szybkim, zwinnym, o dużych predyspozycjach sportowych. Prawidłowy zgryz, pełne uzębienie. Swoją córeczką mamusia odwiedzała już po pierwszym tygodniu życia. Mamy super kontakt z rodziną Manuki i mam wrażenie, że nasza znajomość ma szansę przerodzić się w miłą znajomość. Manuka będzie pobierać nauki w Przystani Liliany – Zwierzęta mają głos 🙂

 

 

 

Miot A urodzony 17 may 2017

Zobacz rodziców i przodków miotu A
(See parents and ancestors of litter A)

 

ARMANI UNIQUE BOY Magic Victory

*** Armani znalazł swoje szczęście u wspaniałej rodziny ***
Armani urodził się jako pierwszy w miocie. Silny pies, doskonale zbudowany, o pięknej głowie. Odważny chętny  do zabawy, lubiący kontakt z człowiekiem. Po przeglądzie hodowlanym – jądra prawidłowo zeszły do moszny, idealne nożycowe uzębienie. Armani spełni zarówno oczekiwania hodowlane, jak i do sportu, pasienia, czy ratownictwa.

 

 

ANAUK ANIMAL MIRACLE Magic Victory FCI

*** Anauk pozostaje w hodowli ***
Urodził się jako drugi w miocie i jest jednocześnie drugim psem. Niezwykłej urody, o wspaniałym charakterze. Zostaje z nami z myślą o hodowli, obecnie rośnie, zobaczymy co będzie dalej.

 

 

AUGUSTINA ARKA NOEGO Magic Victory FCI

*** Nastąpiła zmiana, Atina pozostaje w hodowli ***
Urodziła się trzecia w miocie i jako pierwsza dziewczynka. Jestem nią zauroczona i również zostawiłabym ją w hodowli ale… po pierwsze – pozostawianie do hodowli rodzeństwa nie jest dobrym pomysłem, a po drugie, z trzema kotami i szóstym psem trudno byłoby sprostać oczekiwaniom każdego z nich, a to byłoby nie fair. Atina będzie z pewnością wspaniałą sunią hodowlaną wysokich lotów. Ma cudowny charakter, dosłownie oddałaby serce człowiekowi, jest bardzo zrównoważona.

 

 

ADELAJDA LIGHT of LIFE Magic Victory FCI

*** Adelka znalazła swoje szczęście, wspaniałą rodzinę na Litwie, w Rydze ***
Adelka urodziła się jako czwarte szczenie i druga dziewczynka w miocie. Jest prześliczna, ale ma wadę, która dyskwalifikuje ją jako sunię hodowlaną. Urodziła się z krzywym ogonkiem i tyłozgryzem. To są nieprawidłowości, które w żaden sposób nie przeszkadzają psu normalnie funkcjonować. Adelka jest niesamowicie sprytna, zwinna i szybka. Pierwsza otworzyła oczy, we wszystkim jest pierwsza, od samego początku radzi sobie fantastycznie. Myślę, że będzie miała predyspozycje do sportu, pasienia, tropienia itp. Jest najbardziej niezależna z całej czwórki.

 

Planowane

(kolejny miot planujemy na przełomie 2018/2019 roku)

Odchowane

Miot A

Przystań Liliany