Miot A urodzony 17 V 2017

Zobacz rodziców i przodków miotu A
(See parents and ancestors of litter A)

 

ARMANI UNIQUE BOY Magic Victory

*** Armani znalazł swoje szczęście u wspaniałej rodziny ***
Armani urodził się jako pierwszy w miocie. Silny pies, doskonale zbudowany, o pięknej głowie. Odważny chętny  do zabawy, lubiący kontakt z człowiekiem. Po przeglądzie hodowlanym – jądra prawidłowo zeszły do moszny, idealne nożycowe uzębienie. Armani spełni zarówno oczekiwania hodowlane, jak i do sportu, pasienia, czy ratownictwa.

 

 

ANAUK ANIMAL MIRACLE Magic Victory FCI

*** Anauk pozostaje w hodowli ***
Urodził się jako drugi w miocie i jest jednocześnie drugim psem. Niezwykłej urody, o wspaniałym charakterze. Zostaje z nami z myślą o hodowli, obecnie rośnie, zobaczymy co będzie dalej.

 

 

AUGUSTINA ARKA NOEGO Magic Victory FCI

*** Nastąpiła zmiana, Atina pozostaje w hodowli ***
Urodziła się trzecia w miocie i jako pierwsza dziewczynka. Jestem nią zauroczona i również zostawiłabym ją w hodowli ale… po pierwsze – pozostawianie do hodowli rodzeństwa nie jest dobrym pomysłem, a po drugie, z trzema kotami i szóstym psem trudno byłoby sprostać oczekiwaniom każdego z nich, a to byłoby nie fair. Atina będzie z pewnością wspaniałą sunią hodowlaną wysokich lotów. Ma cudowny charakter, dosłownie oddałaby serce człowiekowi, jest bardzo zrównoważona.

 

 

ADELAJDA LIGHT of LIFE Magic Victory FCI

*** Adelka znalazła swoje szczęście, wspaniałą rodzinę na Litwie, w Rydze ***
Adelka urodziła się jako czwarte szczenie i druga dziewczynka w miocie. Jest prześliczna, ale ma wadę, która dyskwalifikuje ją jako sunię hodowlaną. Urodziła się z krzywym ogonkiem i tyłozgryzem. To są nieprawidłowości, które w żaden sposób nie przeszkadzają psu normalnie funkcjonować. Adelka jest niesamowicie sprytna, zwinna i szybka. Pierwsza otworzyła oczy, we wszystkim jest pierwsza, od samego początku radzi sobie fantastycznie. Myślę, że będzie miała predyspozycje do sportu, pasienia, tropienia itp. Jest najbardziej niezależna z całej czwórki.

 

Planowane

(kolejny miot planujemy na przełomie 2018/2019 roku)

Odchowane

Miot A

Przystań Liliany