Rodzice szczeniąt i ich przodkowie


Ojciec / father

Int.Ch. Simaro Bruce Darnell “Anakin”

HDA, ED 0/0, OCD 0/0
TNS/CEA/CL/MDR1/GG Normal

Reproduktor wyjątkowej urody, zdrowy, z wielką pasją do pracy z człowiekiem. Pies o cudownym, zrównoważonym charakterze. Kocha ludzi i wszystkie zwierzęta, z nikim i niczym nie miewa problemów. Anakin ma ukończone szkolenia z zakresu ratownictwa oraz pasienia. Szczeniaki odziedziczyły urodę i niezwykle pozytywne cechy charakteru po swoim tacie 🙂

Anakin is also Veteran World Winner ’17 , European Winner FCI, Multi Junior Champion, Multi Show Champion and of course International Champion and passed his 3rd search and rescue exam at the Johanniter Unfallhilfe ( international health organisation ) and also sighted at the German police.

Matka / mother

Pl.Ch. FAIRY QUEEN Border Song “Tora”

HDA, ED 0/0, OCD 0/0 ;
Czyste / Clear: TNS, CNA, IGS, MDR1(+/+), NCL, SN, MH, DM, SLC, Raine Syndrome

GG – nosiciel / carrier
Reproduktor pierwszego miotu A i reproduktor drugiego miotu C są wolni od GG

Córka Zwycięzcy Świata z 2015 “Rayan” WORLD WINNER 2015. Tora była wychowywana wszechstronnie, poznała wiele elementów psich sportów w zakresie rekreacyjnym. Obedience, dogfrisbee, tropienie dolnym i górnym wiatrem (szukanie przedmiotów i ludzi) oraz najważniejsze – pracowała przez okres 2,5 roku wraz ze swoją przyjaciółką ze stada, labradorką Winoną jako Pies Terapeuta. Uwielbia dzieci, ludzi, jest zdrowa, urodziwa, wykazała instynkt pasterski podczas prób. Bardzo uczuciowa i wrażliwa. Nie lubi szczeniąt (oczywiście nie swoich 😉 ) to taka mała trauma z przeszłości. Świetna matka, swoje potomstwo odchowała znakomicie i bez zarzutu. Na przeglądzie hodowlanym w Związku Kynologicznym w odziale w Gdyni oceniono jej kondycję poporodową jako znakomitą.

Przodkowie / Ancestors

Multi.Ch. „Stanley”

Int.Ch. „Rayan”

WORLD WINNER 2015

Przystań Liliany